Příběh miss-kriminace
phpRS
Dnešní datum: 10. 12. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Ke stažení :: Odkazy  
Hlavní menu


Návštěvy
TOPlist

Video
Jen pro porovnání...
Jen tak...
Filosoficko-policejní:

Jde takhle policista po ulici a říká si:" myslím, tedy jsem!" a zmizel.

Jeden homofóbní:

Nejnovějšími průzkumy bylo zjištěno, že naprostá většina současných dívek by brala chlapce který je galantní, slušný, hezký, milý, pozorný, vhodně oblékaný a nemluví sprostě.

Problém je jen v tom, že takový chlapec, ...který je galantní, slušný, hezký, milý, pozorný, vhodně oblékaný a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.

A ještě policejní z Anglie:

Policista příjde do knihovny. Knihovnice se otočí od registratury a ptá se: "co se stalo, pane? Jste zde služebně nebo začalo pršet?"

Elektronická pošta
pro magazín Vevetečky
redakce@vevetecky.cz

Nové články

Komentáře

* Příběh miss-kriminace

Vydáno dne 18. 05. 2009 (2730 přečtení)

Kdyby byla bývala politicky korektní a byla si vědoma, že žije v obamovské éře, mohla by být dnes i Miss Ameriky.

Musí se však spokojit s tím, že zůstala alespoň Miss Kalifornie.
Opravdovým problémem je pro jednadvacetiletou krásku Carrie Prejean, že nevěří v homosexuální manželství. O žezlo ji připravila finálová otázka „Ve Vermontu bylo legalizováno homosexuální manželství (čtvrté v USA). Podle vás by měli všechny státy tento příklad následovat? Na dokonale politicky korektní otázku jen o málo staršího (a gay) porotce Perez Hiltona řekla: Je krásné, že si každý může vybrat, ale v našem kraji a v naší rodině je manželství mezi mužem a ženou. Tímto výrokem riskovala vítězství, korunu na hlavě, kytici v ruce a dojaté slzy ostatních finalistek.

Ráda by jsi dodala, drahá Carrie, že tvoje sestra z vojenského letectva, která je homosexuální aktivistkou, tě v hotelu utěšovala, že ji tvůj výrok neurazil, že každý má svoje názory, že ty tvoje respektuje, že tě má ráda a to stačí.
Ráda by jsi dodala, že jsi vyhrála ty, kvůli tolika solidárním zprávám a dvěma tisícům požadavkum ke spřátelení na facebooku.

Pravdou je, že si zasloužíš zůstat obyčejnou miss Kalifornie, protože jsi nepochopila, jak se změnilo ovzduší: že žiješ v kvetoucí obamovské éře, kdy je žádoucí být pro-gay, pro-choice, pro-islam, a zanedlouho klidně pro-Ahmadinejad. Pro zprávy skončila korunka na hlavě Kristen Daltonové, miss Severní Karolíny, která není asi tak zaostalá. Ovšem i tato blondýna, kroutila hlavou při rozsudku nad tebou.

Příběh o diskriminaci z důvodů osobního přesvědčení rozpálil americký lid v diskusním pořadu Larry Kinga (ano, toho Larry Kinga), který se od soudce dozvěděl, že odpověděla špatně a jako hloupá musela prohrát; i na internetu, když pod svým blogem získal přes 983 reakcí ve stylu prvního dodatku ústavy: každý je svobodný ve svým myšlenkách a názorech – a zvlášť pokud nemají co do činění se soutěží krásy je větší diskriminací vyloučení za odpověď než diskriminace gayů.

A nejlepší je toto
“Much adieu about nothing. 85% of americans believe marriage is between a man and a woman”.

Carriin životopis se zdá byl psán pro jinou éru. Začíná takto: “Carrie je pravá kaliforňanka“ (evidentně jich musí být tedy řada pokryteckých), pokračuje řadou Carriiných přáních jako být učitelkou na základní škole, jak pomáhá postiženým dětem, pochází z velké rodiny, má mnoho energie a dobrý charakter, který přitahuje děti, stará se o čivavu (chihuahua Biggie). Chtěla by, aby na ní lidé vzpomínali jako na pravdivou a soucitnou. To, ani že se účastnila řady představení, vystoupení, reklam a dalšího, nebude vzpomínáno. Zapíše se do paměti jako opálená blondýna, která dala špatnou odpověď ve špatných časech.

[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Michael | Počet komentářů: 250 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Audio
To nejlepší od Šimka & Grossmanna:

Pupák na plovárně ...7,27MB

Exkurze do zoo.........9,79MB


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!Nejkomentovanější články

Databáze je prázdná!


Hudební odkazy

Písně z Kancionálu:

322.............3,94MB

Introit 409.........4,80MB

Přijímání 409.........3,51MB

Introit 517.........3,88MB

Přijímání 517.........4,49MB

901.........2,18MB


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.