Nebezpečný film o Ježíšovi
phpRS
Dnešní datum: 10. 12. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Ke stažení :: Odkazy  
Hlavní menu


Návštěvy
TOPlist

Video
Jen pro porovnání...
Jen tak...
Filosoficko-policejní:

Jde takhle policista po ulici a říká si:" myslím, tedy jsem!" a zmizel.

Jeden homofóbní:

Nejnovějšími průzkumy bylo zjištěno, že naprostá většina současných dívek by brala chlapce který je galantní, slušný, hezký, milý, pozorný, vhodně oblékaný a nemluví sprostě.

Problém je jen v tom, že takový chlapec, ...který je galantní, slušný, hezký, milý, pozorný, vhodně oblékaný a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.

A ještě policejní z Anglie:

Policista příjde do knihovny. Knihovnice se otočí od registratury a ptá se: "co se stalo, pane? Jste zde služebně nebo začalo pršet?"

Elektronická pošta
pro magazín Vevetečky
redakce@vevetecky.cz

Nové články

* Nebezpečný film o Ježíšovi

Vydáno dne 28. 10. 2010 (3178 přečtení)

Soud uzbeckého hlavního města Taškentu potrestal Murata Jalalova, protestantského křesťana, za držení filmové kopie o Ježíšově životě. Vyhnulo se mu patnáctidenní vězení, ale musí zaplatit ohromnou pokutu ve výši 3 milionů 164 soms, které odpovídají téměř 40.000 korun.

Minimální mzda od 1. 12. 2009 činí měsíčně 37.680 soms (tedy méně než průměrná česká denní mzda). Pokuta odpovídá sedmiletému výdělku. K námitce, že není schopen částku uhradit, dostal odpověď, že mu do splacení nebude vrácen pas, aby neopustil zemi. 29. září vtrhlo pět policejních do Jalalova domu, a zabavilo 75 dvd a cd nosičů. Mezi nimi byl film o Ježíšovi od Campus Crusade for Christ v uzbekitštině. Vše bylo zasláno ke zkoumání Výboru pro náboženské záležitosti, a téhož dne došla odpověď: film o Ježíšovi by mohl být použit k misionářským aktivitám mezi místními obyvateli" a proto je mezi těmi, které nemohou být dováženy do země. Článek 216-2 trestního zákoníku zakazuje: přitahovat věřící jedné víry k jiné, proselytismus, a jiné misionářské aktivity", které jsou trestány až třemi lety káznice. Pokutovat osoby, které vedou náboženské aktivity pokládáné v zemi za "ilegální" je rozšířenou zvyklostí. Kontroly provádí všudypřítomná Národní bezpečnostní služba NSS. Lidé jsou pokutováni za rozdávání náboženkých materiálů na ulici, i nevěřící muž byl pokutován, že neposkytl adresu svého nabožensky aktivního syna. Svědkové Jehovovi na "Forum 18" k obraně lidských práv uvedli, že jejich členové dostali jenom za rok 2010 více než sto pokut. Uzbekistán, přestože tvrdí, že je aktivní v obraně lidských práv, zakazuje každou náboženskou činnost, která nemá povolení státu. Nedávno bylo krutě pokutováno pět členů baptistického shromáždění v Samarcandě.

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 89 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Audio
To nejlepší od Šimka & Grossmanna:

Pupák na plovárně ...7,27MB

Exkurze do zoo.........9,79MB


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!Nejkomentovanější články

Databáze je prázdná!


Hudební odkazy

Písně z Kancionálu:

322.............3,94MB

Introit 409.........4,80MB

Přijímání 409.........3,51MB

Introit 517.........3,88MB

Přijímání 517.........4,49MB

901.........2,18MB


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.