Co čekám od nového zastupitelstva?

phpRS
Dnešní datum: 10. 12. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Ke stažení :: Odkazy  
Hlavní menu


Návštěvy
TOPlist

Video
Jen pro porovnání...
Jen tak...
Filosoficko-policejní:

Jde takhle policista po ulici a říká si:" myslím, tedy jsem!" a zmizel.

Jeden homofóbní:

Nejnovějšími průzkumy bylo zjištěno, že naprostá většina současných dívek by brala chlapce který je galantní, slušný, hezký, milý, pozorný, vhodně oblékaný a nemluví sprostě.

Problém je jen v tom, že takový chlapec, ...který je galantní, slušný, hezký, milý, pozorný, vhodně oblékaný a nemluví sprostě, již většinou chlapce má.

A ještě policejní z Anglie:

Policista příjde do knihovny. Knihovnice se otočí od registratury a ptá se: "co se stalo, pane? Jste zde služebně nebo začalo pršet?"

Elektronická pošta
pro magazín Vevetečky
redakce@vevetecky.cz

Nové články

* Co čekám od nového zastupitelstva?


Vydáno dne 08. 10. 2014 (5867 přečtení)

Doufám, že v komunálních volbách uspějí noví a nadšení kandidáti.

Ti, zapálení pro veřejný zájem, kteří se již nyní zajímají o jednání zastupitelstva a podílejí se aktivně na veřejných událostech, půjdou výš. Nepotřebujeme přece další strašáky na pole, kteří by měli nehybně pomáhat před škůdci :-) A nemůžeme se spokojit se starými válečníky, kteří už nevidí obsah jednání, ale jen své politické odpůrce. Proto musejí být vystřídány dosavadní vítězné sestavy a jejich opozice, aby veřejná správa začala fungovat na principu všeobecné spolupráce k užitku společnosti.
Doufám, že zmizí dokonce protřelé postavy minulých období, protože největší škodou společnosti je veřejné pohoršení. Bez ohledu na množství (nesmyslných) dotací a s ohledem na budování veřejného hřiště, jenom když starosta doma potřebuje nový trávník, ať je všem konec.

Doufám, že jeden každý dospělý homo sapiens sapiens se pustí do výběru rozumně. Bez ohledu na rodinné klany a klubové vazby bude volit osobnosti. Už nebude zakřížkovávat kamarádku své sestřenice a členy mysliveckého sdružení, kteří se nad objednaným pivem zmohli pouze na prázdnou kritiku “pepa je vůl”. :-(
Doufám, že v komunálních volbách zaboduje Program. Chceme konečně vidět osobnosti, které mají co nabídnout. Chceme lidi s prozíravým pohledem, kteří neomílají prázdné sliby, ale přišli s vlastní vizí. Už se nám přejedly fráze přepisované z pražské volební centrály a slogany recykované (a nesplněné) z minulých programů.
Doufám, že nám figurky po nasbírání hlasů nezačnou odstupovat ve prospěch neoblíbených pletichářů.

Doufám, že přijdou malí politici a velcí lidé. Doufám, že místo podplácení prvnáčků igelitkami s místním znakem, vybudují kvalitní školu. Doufám, že místo pseudonáboženského vítání občánků, vytvoří místo lákající mladé rodiny. Doufám, že místo nošení kytic uvadajícím kráskám, dají babičkám prostředí pro důstojné stáří. Doufám v lepší cestu.

Doufám v rozvoj. Doufám ve více místa ve školkách, více místa k parkování, více místa pro parky, více místa pro hřiště. Doufám v obnovení rozoraných cest podle starých map pro naše procházky.

V jednom případě doufám, že volič nepůjde volit: doufám, že zmačká a zahodí (do tříděného odpadu) nedemokratickou kandidátku. Doufám, že skončí komedie patnácti kandidátů do patnáctičlenného zastupitelstva.
A doufám, že nikdo nebude volit víc než jednoho člena z jedné rodiny. Nejsme na Sicílii.

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 788 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Audio
To nejlepší od Šimka & Grossmanna:

Pupák na plovárně ...7,27MB

Exkurze do zoo.........9,79MB


Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!Nejkomentovanější články

Databáze je prázdná!


Hudební odkazy

Písně z Kancionálu:

322.............3,94MB

Introit 409.........4,80MB

Přijímání 409.........3,51MB

Introit 517.........3,88MB

Přijímání 517.........4,49MB

901.........2,18MB


Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.