Nesouhlasíš s prováděním potratů? Jsi terorista!

Autor: Martin <martin(at)vevetecky.cz>, Téma: Komentáře, Vydáno dne: 12. 05. 2009

Jen co se Barack Hussein Obama vrátil, celý ohlazen, z Prahy, započal lítý boj za svobodu a bezpečí nejen své vlasti, ale bohužel i nás všech.

S altruismem jemu vlastním, operativně vyrazil proti pravicovým extremistům, na které poštval, jak se zdá, všechno, co má ruce a nohy. Říkáte si:" to je dobře?" No, jak myslíte. Možná byste si ale napřed měli zjistit, koho všeho se to týká.

Totiž podle zprávy Ministerstva vnitřní bezpečnosti USA ( Homeland Security report), vypracované ve spolupráci s FBI, jsou mezi pravicové extremisty řazeni i hádejte kdo. Ano, správně, třeba skupiny a jednotlivci, kteří odporují potratům ( “...It may include groups and individuals that are dedicated to a single issue, such as opposition to abortion or immigration.”), případně ti, kterým se nelíbí propagace homosexuálních sňatků. A aby toho nebylo málo, eviduje tato zpráva podobné skupiny jako možné teroristické buňky na území USA.

I závěr je pěkný a hlavně ilustrativní: "účelem je poskytnout úřadům věnujícím se federálním, státním, místním protiteroristickým opatřením a zákonům informace, aby mohly účinně zabránit, předcházet, případně odpovědět na teroristické útoky proti USA".
Tak za takovou větu by se nemusel stydět ani stále usínající Petr Patera v předsametových zprávách.

Ale jinak má Herr Obama nás katolíky určitě rád, a jistě jen omylem nařídil před svým vystoupením na jezuitské univerzitě v Georgetownu zakrýt v hlavní aule kříž a monogram IHS. To aby bylo jasno, co asi tak může Církev v USA od nové administrativy očekávat.

Zdroj:

http://www.catholicnewsagency.com/new.php?n=15670
http://www.dhs.gov/xlibrary/assets/DHS_Daily_Report_2009-04-13.pdf